Про компанію

 

Компанія Slinex почала свою роботу у 2005 році. З тих пір, Slinex постійно розвивається, створюючи все нові і нові моделі відеодомофонів, панелей виклику та супутнього обладнання.

Девіз компанії – Дизайн. Унікальність. Інновації

 

{ Дизайн }

Пристрої Slinex є лауреатами престижних профільних премій. Дизайни Slinex визнані:

• Найкращим дизайном на European Product Design Award™;

• Золотим призером на Muse Design Award™;

• Срібним призером на NY PRODUCT DESIGN™.

У своїх пристроях ми поєднуємо новаторські рішення та класику, яка вже давно полюбилася користувачам. Зі Slinex ви отримуєте актуальний пристрій на довгі роки.


{ Унікальність }
Окрім унікального дизайну, Slinex дає користувачам сучасну платформу для переадресації викликів, можливість створити систему відеоспостереження на базі домофона, антивандальний захист панелей. Фахівці компанії Slinex завжди в курсі останніх тенденцій ринку безпеки і намагаються максимально широко задовольнити всі можливі потреби клієнтів, використовуючи найбільш технологічні рішення. 

{ Інновації }
Slinex – це перша аналогова панель виклику із безконтактною системою виклику; панелі із однаково чіткою картинкою вдень та вночі; домофони із підтримкою камер високої чіткості AHD-H (Full HD); функція «Картинка у Картинці»; правильна робота із координатно-матричними домофонами тощо.